+86-18862679789
صفحه اصلی / اخبار / اخبار صنعت / نحوه انتخاب یک خط تولید غیر قابل احتراق ACP نوع اکستروژن A2

نحوه انتخاب یک خط تولید غیر قابل احتراق ACP نوع اکستروژن A2

خط تولید کامپوزیت پانل کامپوزیت فلزی (آلومینیوم) غیر قابل احتراق A2 نوع اکستروژن: پاسخ کوتاه برای سازندگان

یک تولید کننده پانل که پس از یک فصل حمل و نقل مرطوب، استحکام لایه برداری روی دسته ای از پانل های A2 را تماشا کرده است، معمولاً از خط بعدی یک چیز می خواهد: هسته ای که رطوبت را جذب نمی کند. این ایده پشت آن است خط تولید پانل کامپوزیت فلزی غیر قابل احتراق (آلومینیوم) نوع اکستروژن Zero Absorb A2 از Zhangjiagang Hongyang Machinery Equipment Co., Ltd. به جای فشار دادن ورق های پر از مواد معدنی در یک پرس داغ، این خط هسته A2 را به طور مداوم از طریق یک پیچ بیرون می کشد، سپس آن را بین پوسته های آلومینیومی ورقه می کند.

پاسخ کوتاه برای خریداران این است. اگر اولویت‌های شما پایداری رطوبت، خروجی مداوم و کنترل داخلی هسته است، این خط شایسته نگاه دقیق است. سازنده گزارش می دهد که جذب آب نزدیک به صفر برای هسته اکسترود شده خود، در مقایسه با 3 تا 7 درصد برای هسته های A2 معمولی. همچنین سرعت اکستروژن بالاتر از 3 متر در دقیقه، پانل های طبقه بندی شده A2-s1,d0 تحت هر دو استاندارد GB 8624-2012 و EN 13501-1، و قدرت لایه برداری حداقل 120 نیوتن بر میلی متر را گزارش می دهد.

این خط به عنوان یک سیستم زنجیره کامل با سه خروجی ممکن توصیف می‌شود: پانل‌های کامپوزیت آلومینیومی غیرقابل احتراق A2، گرانول‌های هسته A2 برای کارخانه‌هایی که قبلاً تجهیزات اکستروژن را اجرا می‌کنند، و رول‌های هسته A2 برای سازندگان پانل که می‌خواهند بدون اکسترود در داخل خانه لمینیت کنند. تولید کننده خروجی پانل 5000 متر مربع در روز را بیان می کند. این انعطاف پذیری اهمیت دارد زیرا خریدار می تواند وارد مرحله ای شود که متناسب با قابلیت فعلی است و بعداً گسترش یابد.

این راهنما برای صاحبان کارخانه، مهندسان کارخانه و مدیران خرید که تولید کننده، تامین کننده یا صادرکننده خط تولید اکستروژن نوع A2 را مقایسه می کنند نوشته شده است. در اینجا چیزی است که بخش های زیر پوشش می دهند:

  • چرا جذب آب نقطه ضعف آرام هسته های A2 معمولی است
  • چگونه کوپلینگ فوق مولکولی اجازه اکستروژن پیچ را در بارگذاری مواد معدنی بالا می دهد
  • چگونه اکستروژن با تولید پرس داغ در سرعت و قوام مقایسه می شود
  • سه خروجی خط و اینکه هر کدام مناسب کدام خریدار است
  • داده های فنی، برنامه های کاربردی، بازیافت و چک لیست ارزیابی تامین کننده

این نوع خط را زمانی انتخاب کنید که پایداری رطوبت و تولید مداوم اهمیت بیشتری نسبت به فرآیند پرس داغ آشنا دارد.

چرا میزان جذب آب صفر در خط تولید پنل کامپوزیت فلزی (آلومینیوم) غیر قابل احتراق A2 اهمیت دارد؟

پانل های A2 عملکرد آتش خود را از هسته ای با محتوای مواد معدنی بسیار بالا می گیرند. این محتوای معدنی همان چیزی است که بسیاری از هسته های A2 معمولی را متخلخل می کند. به گفته سازنده، این هسته ها تقریباً 3 تا 7 درصد رطوبت را جذب می کنند و تا زمانی که رطوبت بالا بماند، جذب ادامه می یابد. هنگامی که هسته آب را در خود نگه می دارد، پیوند چسب بین هسته و پوست آلومینیوم ضعیف می شود و سازنده به کاهش استحکام لایه برداری بیش از 20 درصد پس از قرار گرفتن در معرض رطوبت اشاره می کند.

جایی که مشکل خود را نشان می دهد

این اثر به ندرت در کف کارخانه قابل مشاهده است. بعداً ظاهر می شود، در جاهایی که خریدار نمی تواند به راحتی کنترل کند. پالت از اقیانوس در ظرفی عبور می کند که در گرما عرق می کند. یک انبار پروژه در نزدیکی بندر پانل ها را برای چند هفته قبل از نصب ذخیره می کند. نما در یک آب و هوای مرطوب با ماه ها هوای مرطوب قبل از پایان کار درزگیر مواجه می شود. در هر مورد، هسته ای که آب می گیرد می تواند وزن اضافه کند، خط اتصال را نرم کند و خطر لایه برداری لبه را افزایش دهد.

حمل و نقل یک مسئله آرام تر را اضافه می کند. افزایش وزن رطوبت وزن حمل و نقل را تغییر می دهد و پانل های آسیب دیده از انبار مرطوب می تواند منجر به رد تحویل شود. سازنده، تلفات لجستیکی کمتر را به عنوان یک مزیت عملی هسته ای که رطوبت به دست نمی آورد، فهرست می کند.

نمودار زیر ارقامی را که سازنده برای هسته های معمولی A2 و هسته اکسترود شده آن ارائه می دهد، مقایسه می کند. آن را به عنوان بیانیه ای از قصد طراحی بخوانید که خریداران باید با آزمایش های تهویه رطوبت خود تأیید کنند.

رفتار رطوبتی هسته های A2 0% 5% 10% 15% 20% 25% 3% تبدیل پایین 7% تبدیل بالا نزدیک به 0% اکسترود شده 20% متعارف هیچ کدام اکسترود شده جذب آب هسته کاهش قدرت لایه برداری بعد از رطوبت متعارف A2 core اکسترود شده A2 core

ستون‌های خاکستری هسته‌های A2 معمولی را در انتهای پایین و بالای محدوده جذب 3 تا 7 درصد نشان می‌دهند و به دنبال آن کاهش استحکام لایه‌برداری گزارش شده بیش از 20 درصد پس از قرار گرفتن در معرض رطوبت وجود دارد. ستون‌های قرمز، هسته اکسترود شده را با جذب نزدیک به صفر و بدون از دست دادن پوسته گزارش شده نشان می‌دهند. برای یک تولید کننده در یک منطقه مرطوب، این تفاوت می تواند میزان حاشیه مورد نیاز در برنامه های ذخیره سازی و حمل و نقل را تغییر دهد. خط نوع اکستروژن در اطراف این ملک ساخته شده است، بنابراین خریدارانی که آن را ارزیابی می کنند باید داده های تهویه رطوبت را بخواهند که با آب و هوا و نوع پروژه خود مطابقت داشته باشد.

سوالاتی که باید از هر تامین کننده ای در مورد رطوبت پرسید

  • جذب آب چگونه اندازه گیری می شود و در چه شرایط رطوبتی و زمانی؟
  • قدرت لایه برداری قبل و بعد از تهویه، برای ساخت پانل یکسان چقدر است؟
  • چگونه لبه های برش خورده در محل محافظت می شوند؟
  • چه راهنمای ذخیره سازی قبل از نصب اعمال می شود؟

رفتار رطوبت هسته یک عامل کیفیت است که پس از تحویل ظاهر می شود، بنابراین قبل از اینکه به یک فناوری اصلی متعهد شوید آن را آزمایش کنید.

چگونه کوپلینگ سوپرامولکولی از اکستروژن پیچ در بارگذاری مواد معدنی بالا پشتیبانی می کند

اکستروژن پیچ یک فرآیند آشنا برای پلاستیک است، اما یک محدودیت عملی دارد: وقتی سهم پرکننده بسیار بالا می‌رود، پردازش مذاب سخت می‌شود. مواد A2 پر از مواد معدنی دقیقاً در این محدوده قرار دارند. سازنده می‌گوید که فناوری انحصاری آن، بازدارنده‌های شعله غیرآلی را با پلیمرهای آلی در سطح مولکولی جفت می‌کند، که این چیزی است که به خط اجازه می‌دهد هسته‌هایی با حداقل ۹۰ درصد محتوای غیر آلی بیرون بزند.

چرا محتوای مواد معدنی بالا نکته است

طبقه بندی A2 محدودیت های سختی را در مورد میزان مواد قابل احتراق یک پانل و نحوه رفتار آن در آتش ایجاد می کند. یک هسته با سهم معدنی بسیار بالا، مواد آلی کمی برای سوزاندن در دسترس دارد. چالش این است که آن هسته را به اندازه کافی منعطف نگه دارید تا پردازش و لمینیت شود. جفت کردن دو فاز، راه سازنده برای حل این مشکل است.

آنچه که داده های گرانول می گوید

داده های هسته گرانول اعلام شده توسط سازنده
مورد ارزش بیان شده
ترکیب محتوای معدنی حداقل 90 درصد
ضد شعله دارای رتبه A2
پردازش اکستروژن دو پیچ یا تک پیچ
خروجی روزانه 200 تن در 8 خط تولید

نمودار زیر ترکیب بیان شده گرانول ها را به عنوان حلقه پیشرفت نشان می دهد. این نسبت را آسان می کند و در طول بحث های فنی به خریداران یک مرجع ساده می دهد.

ترکیب هسته گرانول 90% محتوای غیر آلی ضد شعله غیر آلی و پرکننده حداقل 90 درصد چسب پلیمری آلی و افزودنی ها را پردازش می کند تا 10 درصد ترکیب همانطور که در داده های هسته گرانول سازنده بیان شده است.

قوس قرمز سهم معدنی حداقل 90 درصد را نشان می‌دهد و بخش خاکستری کوچک چسب و مواد افزودنی آلی را نشان می‌دهد. از آنجایی که سهم معدنی بسیار زیاد است، کنترل فرآیند روی اکسترودر بیشتر از خطوط پلاستیکی معمولی اهمیت دارد. نرخ تغذیه، سرعت پیچ و مشخصات دما همگی بر کیفیت مذاب تأثیر می‌گذارند و تجربه تأمین‌کننده با این تنظیمات بخشی از خرید خریدار است. از نوع گرانولی که قصد استفاده از آن را دارید بخواهید آزمایشی انجام دهید و بپرسید که سیستم کنترل چگونه گشتاور پیچ و دمای مذاب را ثبت می کند.

سهم مواد معدنی بالا تنها در صورتی ارزش ارائه می‌کند که فرآیند اکستروژن پایدار بماند، بنابراین کنترل فرآیند تامین‌کننده را ارزیابی کنید، نه فقط دستورالعمل را.

اکستروژن نوع A2 تولید در مقابل تولید پرس داغ: سرعت و ثبات

اکثر پانل های کامپوزیت A2 موجود در بازار با تشکیل هسته های پر از مواد معدنی در یک پرس داغ و سپس چسباندن هسته به پوست ساخته می شوند. این روش بالغ است، اما یک فرآیند توقف و حرکت است. مسیر اکستروژن پیوسته است: گرانول ها وارد اکسترودر می شوند، هسته به صورت رول یا ورق خارج می شود و بخش لمینیت آن را با یک فیلم چسب به پوسته های آلومینیومی می چسباند.

سازنده سرعت اکستروژن را بالای 3 متر در دقیقه، در مقابل کمتر از 2 متر در دقیقه برای شکل دهی پرس داغ معمولی می دهد. اجرای مداوم از سازگاری دسته ای نیز پشتیبانی می کند، زیرا فرآیند با هر چرخه فشار دادن مجدداً راه اندازی نمی شود. دما و ضخامت در حالت ثابت قرار می‌گیرند و اپراتورها زمان بیشتری را برای نظارت نسبت به بارگذاری صرف می‌کنند.

برای مشخص کردن تفاوت سرعت، نمودار مساحت زیر دو سرعت اعلام شده را به طول هسته تولید شده در یک شیفت 8 ساعته تبدیل می کند. این محاسبه از محدودیت‌های سرعت ذکر شده توسط سازنده استفاده می‌کند، بنابراین حداقل خروجی اکسترود شده را در برابر حداکثر خروجی پرس داغ نشان می‌دهد.

طول هسته تجمعی در یک شیفت 8 ساعته 0 500 1000 1500 0 1 2 3 4 5 6 7 8 ساعت ها دویدن مداوم متر هسته 1440 متر 960 متر اکستروژن با سرعت 3 متر در دقیقه پرس داغ با سرعت 2 متر در دقیقه محاسبه شده در محدودیت سرعت اعلام شده؛ خروجی واقعی به عرض، زمان خرابی و تغییرات بستگی دارد.

با سرعت 3 متر در دقیقه، خطی که به مدت 8 ساعت کار می کند حدود 1440 متر هسته تولید می کند، در حالی که فرآیند پرس گرم با سرعت 2 متر در دقیقه حدود 960 متر در همان زمان تولید می کند. این تفاوت تقریباً 480 متر در هر شیفت یا حدود نیمی از خروجی بیشتر در حدود اعلام شده است. در عمل هر دو فرآیند دارای زمان توقف، تغییر و تنظیم عرض هستند، بنابراین اعداد واقعی متفاوت خواهند بود. با این حال، خریداری که قصد دارد پروژه‌های نمای بزرگ را عرضه کند، می‌تواند از این محاسبات برای مقایسه میزان ظرفیت اضافی یک خط تولید اکستروژن نوع A2 به یک کارخانه استفاده کند.

متعارف A2 ACP compared with extruded A2, based on manufacturer data
بعد متعارف A2 ACP اکسترود شده A2
فرآیند اصلی هسته پر از مواد معدنی با فرمینگ پرس داغ کوپلینگ فوق مولکولی با اکستروژن پیچ
جذب آب 3 تا 7 درصد، ادامه در رطوبت نزدیک به صفر
استحکام لایه برداری بعد از رطوبت ضرر بیش از 20 درصد ضرر گزارش نشده است
انعطاف پذیری هسته شکننده است، ممکن است در هنگام خم شدن ترک بخورد ازدیاد طول خوب، قابل خم شدن
روش باندینگ پرس داغ با فیلم چسب لمینیت گرم مداوم با فیلم چسب
سرعت تولید زیر 2 متر در دقیقه بالای 3 متر در دقیقه
قوام دسته ای تنوع قابل توجه ثبات بالا در دویدن مداوم
قابلیت بازیافت دشوار است برای استفاده مجدد از برش ها طراحی شده است
ضرر حمل و نقل افزایش وزن و آسیب ناشی از رطوبت تلفات کمتر، بدون افزایش رطوبت

انعطاف پذیری هسته سزاوار توجه خاص خود است. هنگامی که پانل ها برای کاست های نما قرار می گیرند و تا می شوند، یک هسته شکننده می تواند ترک بخورد. ساخت هسته ای با ازدیاد طول بهتر آسان تر است، که باعث کاهش دوباره کاری در کارگاه سازنده می شود. هنگام مقایسه تجهیزات فقط در توان عملیاتی، به راحتی می توان از این مزیت پایین دستی چشم پوشی کرد.

اکستروژن پیوسته هم سرعت و هم ثبات را تغییر می دهد، بنابراین خطوط خروجی در هر شیفت و تغییرات دسته ای را با هم مقایسه کنید.

آنچه که خط تولید اکستروژن نوع A2 تولید می کند: پانل ها، گرانول ها و رول های هسته

هونگ یانگ خط را به عنوان یک سیستم زنجیره ای کامل از گرانول تا پانل های نهایی توصیف می کند. معنای عملی این است که سه محصول مختلف می توانند از یک فناوری بیرون بیایند، و خریدار می تواند تصمیم بگیرد که کدام یک برای تجارت مناسب است.

پانل های کامپوزیت آلومینیوم غیر قابل احتراق A2

پانل تمام شده از یک هسته معدنی A2 اکسترود شده بین پوسته های فلزی استفاده می کند. سازنده ظرفیت 5000 متر مربع در روز را بیان می کند و مراجع گواهینامه را تحت EN 13501-1، GB 8624-2012، BS 476 و ASTM E84 فهرست می کند. این مسیر برای تولیدکننده‌ای است که می‌خواهد کل فرآیند را زیر یک سقف اجرا کند.

دانه های هسته غیر قابل احتراق A2

گرانول ها شکل خام هسته هستند. آنها برای سازندگانی ساخته شده‌اند که قبلاً خطوط اکستروژن دارند و می‌خواهند هسته‌های A2 را روی تجهیزات خود تولید کنند. تولید کننده تولید گرانول را 200 تن در روز در 8 خط تولید اعلام می کند.

رول های هسته غیر قابل احتراق A2

رول های هسته به طور مداوم هسته ای بر روی یک رول اکسترود شده و آماده لمینیت گرم با پوسته های فلزی هستند. آنها برای تولید کنندگان پانل های کامپوزیت که می خواهند از اکستروژن داخلی صرف نظر کنند، در نظر گرفته شده اند. خروجی اعلام شده 50 تن در روز از یک خط تولید است و رول ها را می توان در سایر سازه های ساندویچی که نیاز به هسته غیر قابل احتراق دارند نیز استفاده کرد.

سه خروجی خط و خریدار هر کدام مناسب است
خروجی فرم ظرفیت اعلام شده مناسب برای
پنل کامپوزیت A2 پانل تمام شده، ضخامت 2 تا 6 میلی متر 5000 متر مربع در روز تولیدکنندگانی که به دنبال یک خط کامل هستند
گرانول های هسته گرانول های آماده اکستروژن 200 تن در روز، 8 خط کارخانه هایی با خطوط اکستروژن موجود
رول های هسته هسته پیوسته روی رول 50 تن در روز، 1 خط تابلوسازانی که فقط لمینت می کنند

این شرکت می گوید که خریداران می توانند هر محصول واسطه ای را در صورت نیاز خریداری کنند. این برای تولیدکنندگانی مفید است که می‌خواهند با رول‌های هسته شروع کنند تا بازار را آزمایش کنند، سپس ظرفیت گرانول و اکستروژن را زمانی که حجم آن را توجیه می‌کند، اضافه کنند.

از مرحله ای که کارخانه شما قوی ترین است شروع کنید و با افزایش تقاضا به ظرفیت بالادستی اضافه کنید.

درباره شرکت تجهیزات ماشین آلات Zhangjiagang Hongyang

Zhangjiagang Hongyang Machinery Equipment Co., Ltd. یک شرکت ملی متخصص در تحقیق و توسعه و ساخت تجهیزات هوشمند برای مواد کامپوزیت فلزی است که راه حل های سیستماتیک برای صنعت جهانی مصالح ساختمانی ارائه می دهد. به عنوان یک واحد پیش نویس پانل های کامپوزیت فلزی غیر قابل احتراق برای استاندارد تزئینات معماری و عضو شورای دائمی فدراسیون مواد ساختمانی شعبه فلزی چین، محصولات اصلی این شرکت شامل سه سیستم تکنولوژیکی اصلی می شود: خطوط تولید پانل کامپوزیت آلومینیومی مقاوم در برابر آتش، پانل های آلومینیومی کامپوزیت کامپوزیت مقاوم در برابر حریق، دستگاه آلومینیوم هسته های فلزی honeycomb. خطوط و خطوط تولید پنل کامپوزیت فلزی سفارشی چند منظوره. این 12 دسته از خطوط تولید پیشرفته، از جمله مواد مقاوم در برابر آتش با درجه A2/B1، پانل های کامپوزیت فلزی با هسته آلومینیومی سه بعدی و محصولات سری لانه زنبوری آلومینیومی را پوشش می دهد.

این شرکت با پشتیبانی مرکز تحقیقات فناوری مهندسی سوژو و ایستگاه کاری فارغ التحصیلان استان جیانگ سو، سه پلت فرم فناوری ساخته است: کنترل انتقال دقیق، سیستم های فرآیند هوشمند و طراحی مدولار. تجهیزات آن به 45 کشور و منطقه از جمله اروپا، ایالات متحده، خاورمیانه و آسیا-اقیانوسیه صادر شده است و به 14 شرکت از 20 تولیدکننده برتر مواد کامپوزیت فلزی در جهان خدمات ارائه کرده است. این شرکت دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و گواهینامه CE است، پاسخ اضطراری جهانی 48 ساعته ارائه می دهد و چرخه های راه اندازی را حدود 30 درصد کوتاهتر از استاندارد صنعتی گزارش می دهد. دارای 70 اختراع اصلی است.

مشخصات شرکت در یک نگاه
مورد جزئیات
دسته بندی محصولات 12 دسته از خطوط تولید پیشرفته
صادرات 45 کشور و منطقه
اختراعات اصلی 70
گواهی کیفیت ISO 9001 و CE
پاسخ سرویس پاسخ اضطراری جهانی 48 ساعته

این شرکت به عنوان تولید کننده و صادرکننده خط تولید اکستروژن مستقیم کارخانه ای از نوع A2، از خرید عمده فروشی، سفارشی سازی پروژه OEM و خدمات طولانی مدت پشتیبانی می کند. مالکیت فرآیند از گرانول های هسته تا پانل های تمام شده به یک همتای اجازه می دهد تا طراحی، تامین و آموزش را انجام دهد.

سازنده ای که گرانول ها، رول های هسته و پانل های تمام شده را در داخل کنترل می کند، می تواند از خریداران در هر مرحله از پروژه خط حمایت کند.

اطلاعات فنی برای تأیید قبل از انتخاب خط تولید پانل کامپوزیت فلزی غیر قابل احتراق (آلومینیوم) A2

داده‌های فنی به خریداران می‌گوید که این پانل به چه چیزی دست می‌یابد و تیم کیفیت آنها باید چه چیزی را بررسی کند. سازنده مقادیر زیر را برای پنل A2 نوع اکستروژن خود منتشر می کند که به عنوان داده های تست شخص ثالث تحت استانداردهای اعلام شده گزارش شده است.

مشخصات پانل منتشر شده توسط سازنده
اموال استاندارد ارزش
ضخامت کل GB/T 17748-2008 2، 3، 4، 5 یا 6 میلی متر
ضخامت پوست آلومینیوم GB/T 17748-2008 0.2، 0.3، 0.4 یا 0.5 میلی متر
عرض مشخص نشده است تا 2000 میلی متر، قابل تنظیم
طبقه بندی آتش سوزی GB 8624-2012 A2-s1,d0
طبقه بندی آتش سوزی EN 13501-1 A2-s1,d0
طبقه بندی آتش سوزی BS 476 قسمت 6 و 7 کلاس 0 و کلاس 1
سوزاندن سطح ASTM E84 کلاس 1، گسترش شعله 25 یا کمتر، دود 50 یا کمتر توسعه یافته است
نما آتش در مقیاس کامل NFPA 285 به عنوان پاس ثبت شد
قدرت لایه برداری GB/T 17748 حداقل 120 نیوتن بر میلی متر
استحکام خمشی GB/T 17748 حداقل 150 مگاپاسکال
پوشش صورت مشخص نشده است PVDF، PE یا سفارشی

نحوه خواندن طبقه بندی آتش سوزی

در A2-s1,d0، قسمت A2 نشان دهنده مشارکت محدود در آتش، قسمت s1 نشان دهنده تولید دود کم و d0 نشان دهنده عدم وجود قطرات شعله ور در آزمایش است. BS 476 Class 0 و Class 1 مراجعی هستند که در چندین بازار استفاده می شوند که استانداردهای بریتانیا را به ارث برده اند و ASTM E84 یک تست سوزاندن سطح است که به طور گسترده در آمریکای شمالی استفاده می شود. NFPA 285 یک تست نما در مقیاس کامل است که نحوه رفتار مجموعه دیوار را بررسی می کند، نه تنها خود پانل را.

چه چیزی را باید با تامین کننده تایید کرد

  • این که گزارش های آزمایشی همان ضخامت، پوست و پوشش محصول برنامه ریزی شده شما را پوشش می دهند
  • کدام آزمایشگاه آزمایش هر گزارش را و در چه تاریخی صادر کرده است
  • آیا نتیجه مونتاژ نما برای طراحی دیوار شما صدق می کند یا فقط برای ساخت آزمایش شده
  • چگونه کارخانه قدرت لایه برداری و مقاومت خمشی را در طول تولید ثبت می کند

نتایج آزمایش آتش برای پیکربندی آزمایش شده اعمال می شود. تغییر در ضخامت پوست، پوشش یا لایه چسب می‌تواند برای برخی آزمایش‌ها مهم باشد، بنابراین خریداران باید فهرست گزارش را با محدوده محصول مورد نظر خود در ابتدای پروژه ردیف کنند.

قبل از تکیه بر طبقه‌بندی در مناقصه، هر گزارش را با پانل دقیقی که قصد دارید بفروشید، مطابقت دهید.

سناریوهای کاربردی برای پانل های کامپوزیت غیر قابل احتراق A2 اکسترود شده

سازنده پنج سناریو برای پانل های ساخته شده در این خط فهرست می کند. هر یک به یک نگرانی خریدار متفاوت متصل می شود و هر کدام بر نحوه برنامه ریزی یک تولید کننده برای تلاش فروش خود تأثیر می گذارد.

نمای ساختمان های بلند

پروژه های بلند مرتبه اغلب به مواد با درجه آتش سوزی نیاز دارند و مشخص کننده ها به دنبال طبقه بندی هایی مانند A2-s1,d0 هستند. یک تولیدکننده پانل که به این بخش خدمات می‌دهد از مستندات کامل و دسته‌های ثابت سود می‌برد، زیرا یک پروژه ممکن است به هزاران متر مربع تحویل در طول ماه نیاز داشته باشد.

ساختمان های تجاری، هتل ها، بیمارستان ها و امکانات آموزشی

این نوع ساختمان ها دارای اشغال بالا و قوانین تخلیه دقیق هستند، بنابراین روکش غیر قابل احتراق اغلب مشخص می شود. در مناطق مرطوب یا مکان‌های ساحلی، هسته‌ای که رطوبت را جذب نمی‌کند به حمایت از ظاهر طولانی‌مدت و پیوند پانل کمک می‌کند.

پروژه های نوسازی

بسیاری از پروژه های نوسازی از الزامات ایمنی آتش سوزی به روز شده پیروی می کنند و روکش های قدیمی را جایگزین می کنند. پانل‌های با خمش‌پذیری خوب آسان‌تر به شکل‌های سفارشی برای شرایط مقاوم‌سازی ساخته می‌شوند، که می‌تواند در زمانی که ابعاد یکنواخت نیست به نصاب‌ها کمک کند.

تولیدکنندگان صادرات محور

تولیدکنندگانی که در چندین منطقه به فروش می‌رسند به پانل‌هایی نیاز دارند که بتوانند سیستم‌های طبقه‌بندی مختلف را برآورده کنند. سازنده مرجع های آزمایشی را از چین، اتحادیه اروپا، بریتانیا و ایالات متحده فهرست می کند که از مکالمه با خریداران در آن بازارها پشتیبانی می کند. هر بازار همچنان باید برای قوانین تایید محلی بررسی شود.

پروژه های ساختمانی بزرگ

پروژه های بزرگ نیاز به عرضه ثابت دارند. اکستروژن مداوم و یک زنجیره یکپارچه عمودی به کارخانه کمک می کند تا زمان های تولید را برنامه ریزی کند، زیرا مواد کلیدی از یک منبع می آیند و این فرآیند به چرخه های فشار دادن دسته ای بستگی ندارد.

نقاط قوت پانل را با این سناریو مطابقت دهید: پایداری رطوبت برای مکان های مرطوب، سازگاری برای پروژه های بزرگ و طبقه بندی مستند برای صادرات.

ملاحظات بازیافت و لجستیک برای خط تولید اکستروژن نوع A2

جابجایی مواد بخشی از هر تصمیم خط تولید است و بر نحوه مدیریت ضایعات و حمل و نقل کارخانه تأثیر می گذارد. سازنده بیان می کند که قطعات تولید را می توان پردازش کرد و مجدداً در اکستروژن هسته استفاده کرد. این امر حلقه‌ای را می‌بندد که گفته می‌شود هسته‌های پرس داغ معمولی آن را دشوار می‌کنند، زیرا پردازش مجدد هسته‌های فشرده با مواد معدنی سخت است.

سازنده همچنین خاطرنشان می کند که ضایعات نصب در محل مشتری ارزش بازیافت دارد. برای سازنده‌ای که پانل‌ها را به نوار کاست برش می‌دهد، برش‌ها بخش واقعی جریان مواد هستند و ترتیب برداشت یا استفاده مجدد می‌تواند حجم دفع را کاهش دهد. میزان عملی این امر به سیستم های جمع آوری و قوانین محلی بستگی دارد، بنابراین خریداران باید ترتیبات را مستقیماً با تامین کننده در میان بگذارند.

سوالاتی که ارزش پرسیدن دارد

  • چه سهمی از بریدگی ها را می توان قبل از تحت تاثیر قرار دادن کیفیت به اکسترودر بازگرداند؟
  • آیا مواد بازفرآوری شده قبل از استفاده مجدد نیاز به جابجایی یا آزمایش خاصی دارند؟
  • چگونه باید فلز پوست هنگام بازیافت از هسته جدا شود؟
  • چه بسته بندی برای محموله های صادراتی توصیه می شود؟

در بخش لجستیک، هسته ای که رطوبت به دست نمی آورد، از تغییرات وزن و آسیبی که ذخیره سازی مرطوب می تواند ایجاد کند، جلوگیری می کند. این امر اسناد حمل و نقل را ساده تر می کند و می تواند اختلافات در هنگام تحویل را کاهش دهد. اینها مزایایی هستند که به ندرت در یک دیتاشیت ظاهر می شوند اما در عملیات روزانه خود را نشان می دهند.

یک روش استفاده مجدد قطعی واضح بخواهید، زیرا مزایای بازیافت به جزئیات فرآیند و نه تنها به خواص مواد بستگی دارد.

مقایسه A2 اکسترود شده با گزینه های معمولی: یک ماتریس تصمیم

تصمیم گیری های فناوری زمانی آسان تر می شود که مبادلات قابل مشاهده باشند. ماتریس زیر شش فاکتور را گروه بندی می کند که خریداران معمولاً هنگام مقایسه تولید پرس داغ A2 معمولی با خط نوع اکستروژن، آن ها را ارزیابی می کنند. از مقایسه خود سازنده به عنوان منبع خود استفاده می کند و یک عامل را اضافه می کند که رویکرد مرسوم مزیت دارد.

ماتریس مقایسه کیفی متعارف A2 پانل پرس داغ نوع اکستروژن پنل A2 رطوبت ثبات کم بالا تولید سرعت متوسط بالا دسته ای قوام متغیر بالا هسته انعطاف پذیری شکننده خوب قابلیت بازیافت محدود طراحی شده است برای استفاده مجدد سابقه در بازار تاسیس شد جدیدتر قرمز تیره تر نشان دهنده رتبه قوی تر است. بر اساس مقایسه سازنده، نه داده های آزمایشگاهی.

طبق مقایسه سازنده، تولید اکستروژن نوع A2 در پایداری رطوبت، سرعت، سازگاری، انعطاف پذیری و بازیافت امتیاز بالاتری کسب می کند. تولید پرس داغ معمولی مزیتی را در سابقه بازار حفظ می کند، زیرا مدت طولانی تری استفاده شده است و بسیاری از سازندگان با آن آشنا هستند. خریدار باید آن عوامل را با شرایط محلی سنجید. در یک بازار مرطوب با سفارشات نماهای بزرگ، پنج ردیف اول ممکن است وزن بیشتری نسبت به آشنایی داشته باشند. در بازاری که سازندگان در برابر مواد جدید مقاومت می کنند، تلاش برای فروش هسته جدیدتر ممکن است به پشتیبانی اضافی از جمله مواد آموزشی و پانل های نمونه نیاز داشته باشد.

منطقی است که از تامین کننده مشتریان مرجع، پنل های نمونه و بازدید از یک خط در حال اجرا را بخواهید. مشاهده فرآیند در حال کار اطلاعات بیشتری نسبت به هر جدولی به دست می دهد و به مهندسان شما امکان می دهد جزئیاتی مانند کیفیت لبه و صافی سطح را بررسی کنند.

ماتریس را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید و پس از بازدید از کارخانه و آزمایش نمونه، رتبه بندی ها را با رتبه های خود جایگزین کنید.

ارزیابی تامین کننده، راه اندازی و پشتیبانی پس از فروش

یک خط تولید تنها زمانی ارزش ایجاد می کند که به خروجی پایدار برسد. Hongyang خدمات پروژه، خدمات از راه دور و خدمات در محل را ارائه می دهد و پاسخ اضطراری جهانی 48 ساعته را نقل قول می کند. این شرکت همچنین چرخه راه اندازی را حدود 30 درصد کوتاهتر از استانداردهای صنعتی گزارش می دهد و 70 اختراع اصلی، گواهینامه ISO 9001 و گواهینامه CE را در اختیار دارد. اینها نکات مرجع مفیدی هستند و خریداران باید نحوه اعمال آنها را برای پروژه خود تأیید کنند.

چک لیست ارزیابی عملی

  1. ابتدا محصولی را که قصد فروش آن را دارید تعریف کنید: پانل، رول یا مخلوط.
  2. طبقه بندی هدف و بازارهایی که پانل ها در آن فروخته می شوند را تأیید کنید.
  3. گزارش های آزمایشی را درخواست کنید که با ضخامت، پوست و پوشش مورد نظر شما مطابقت داشته باشد.
  4. اطلاعات تهویه رطوبت و نتایج قدرت لایه برداری را بخواهید.
  5. کنترل فرآیند اکسترودر، از جمله گشتاور پیچ و ثبت دمای مذاب را بررسی کنید.
  6. عرضه مواد خام را روشن کنید: گرانول ها، رول های هسته یا ترکیب داخلی.
  7. با آموزش، راه اندازی نقاط عطف و آزمون های پذیرش به صورت کتبی موافقت کنید.
  8. ترتیبات پشتیبانی از راه دور و برنامه ریزی قطعات یدکی را تأیید کنید.
ریسک های رایج پروژه و راه های کاهش آنها
ریسک به نظر می رسد چگونه آن را کاهش دهیم
عدم تطابق گزارش های تست طبقه بندی محصول فروخته شده را پوشش نمی دهد هر گزارش را با ساخت پانل دقیق مطابقت دهید
ناپایداری اکسترودر متغیر core thickness or density کنترل فرآیند را بررسی کنید و دسته آزمایشی را اجرا کنید
رطوبت exposure in transit افزایش وزن یا مشکلات پیوند در بدو ورود اطلاعات تهویه و بسته بندی را بخواهید
افزایش آهسته خروجی grows slowly after installation نقاط عطف و برنامه های آموزشی را در قرارداد به توافق برسانید
مسیر مواد خام نامشخص تاخیر در عرضه گرانول یا رول بین خرید واسطه ها یا تولید آنها زود تصمیم بگیرید

پرداختن به بسیاری از این خطرات در مرحله برنامه ریزی، زمانی که پیکربندی هنوز انعطاف پذیر است، ارزان تر است. ثبت زودهنگام انتظارات همچنین مقایسه تامین کنندگان را در شرایط مساوی آسان تر می کند.

قبل از ارسال تجهیزات، مشخصات، شواهد آزمایش و نقاط عطف راه اندازی را به صورت کتبی به توافق برسانید.

در وب سایت Hongyang بیشتر کاوش کنید

خوانندگانی که می‌خواهند ماشین‌های خاص، خطوط مرتبط یا خدمات را ببینند، می‌توانند از صفحات زیر استفاده کنند. هر پیوند صفحه ای را در سایت رسمی سازنده باز می کند.

انتخاب خط تولید اکستروژن نوع A2 به اندازه ماشین آلات تصمیمی در مورد فناوری مواد است. تامین‌کننده‌ای که فرآیند اصلی خود را توضیح می‌دهد، مراجع تست را به اشتراک می‌گذارد و پشتیبانی راه‌اندازی ساختاریافته را ارائه می‌دهد، به خریداران اطلاعاتی را که برای مقایسه گزینه‌ها با اطمینان نیاز دارند، می‌دهد.

با بازار هدف و مشخصات پنل خود شروع کنید، سپس یک لیست الزامات کتبی را به اولین جلسه فنی بیاورید.

سؤالات متداول در مورد خط تولید پانل کامپوزیت غیر قابل احتراق نوع اکستروژن A2

Q1. خط تولید کامپوزیت کامپوزیت فلزی (آلومینیوم) غیر قابل احتراق A2 نوع اکستروژن نوع صفر آب جذب آب چیست؟

A1. این یک سیستم تولیدی است که یک هسته غیر قابل احتراق A2 را از طریق یک پیچ بیرون می آورد و آن را بین پوسته های آلومینیومی لمینیت می کند. سازنده آن را به عنوان یک خط زنجیره کامل توصیف می کند که می تواند گرانول های هسته، رول های هسته و پانل های نهایی تولید کند.

Q2. جذب آب صفر برای پنل های A2 به چه معناست؟

A2. به هسته ای اشاره دارد که رطوبت بسیار کمی می گیرد. سازنده، جذب نزدیک به صفر را برای هسته اکسترود شده خود، در مقایسه با 3 تا 7 درصد برای هسته‌های A2 معمولی، اعلام می‌کند و گزارش می‌کند که پس از قرار گرفتن در معرض رطوبت، استحکام لایه‌برداری کاهش نمی‌یابد. خریداران باید این را با آزمایش‌های شرطی‌سازی خودشان تأیید کنند.

Q3. کدام طبقه بندی آتش برای پانل ذکر شده است؟

A3. داده های منتشر شده A2-s1,d0 را تحت GB 8624-2012 و EN 13501-1، کلاس 0 و کلاس 1 تحت BS 476 قسمت های 6 و 7، کلاس 1 تحت ASTM E84، و یک مجوز ثبت شده تحت NFPA 285 را فهرست می کند.

Q4. سرعت اکستروژن در مقایسه با تولید پرس داغ چقدر است؟

A4. سازنده سرعت اکستروژن را بالاتر از 3 متر در دقیقه، در مقایسه با کمتر از 2 متر در دقیقه برای شکل دهی پرس داغ معمولی بیان می کند. در یک شیفت 8 ساعته، این حدود 1440 متر در مقابل 960 متر در محدوده های اعلام شده، قبل از توقف و تغییر است.

Q5. آیا می توانم به جای خط کامل، گرانول یا هسته رول بخرم؟

A5. بله. سازنده گرانول های هسته A2 را برای کارخانه هایی با خطوط اکستروژن موجود و رول های هسته A2 را برای پانل سازانی که فقط لمینیت می کنند فهرست می کند. ظرفیت های اعلام شده 200 تن در روز برای گرانول در 8 خط و 50 تن در روز برای رول های هسته از یک خط است.

Q6. این خط از چه اندازه های پانل پشتیبانی می کند؟

A6. مقادیر منتشر شده ضخامت کلی 2 تا 6 میلی متر، ضخامت پوسته آلومینیومی 0.2 تا 0.5 میلی متر و عرض تا 2000 میلی متر را با سفارشی سازی در دسترس فهرست می کند. پوشش های صورت شامل PVDF، PE و گزینه های سفارشی است.

Q7. هنگ یانگ پس از تحویل چه پشتیبانی می کند؟

A7. این شرکت خدمات پروژه، خدمات از راه دور و خدمات در محل را با پاسخ اضطراری جهانی 48 ساعته ارائه می دهد. همچنین چرخه های راه اندازی را حدود 30 درصد کوتاهتر از استاندارد صنعت گزارش می دهد.

اخبار

  • اخبار صنعت 2026-10-12

    خط تولید کامپوزیت پانل کامپوزیت فلزی (آلومینیوم) غیر قابل احتراق A2 نوع اکستروژن: پاسخ کوتاه برای سازندگان یک تولید کننده پانل که پس از یک فصل حمل و نقل مرطوب، استحکام لایه برداری روی دسته ای از پانل های A2 را تماشا کرده است، معمولاً از خط بعدی یک چیز می خواهد: هسته ا...

    View More
  • اخبار صنعت 2026-10-12

    خط تولید پانل کامپوزیت ضد حریق درجه غیر قابل احتراق: پاسخ کوتاه برای خریداران خریدار در حال برنامه ریزی جدید خط تولید پانل های کامپوزیت نسوز نسوز درجه معمولاً با یک سوال عملی شروع می شود: کدام بخش از خط تصمیم می گیرد که آیا پانل تمام شده آزمون طبقه...

    View More
  • اخبار صنعت 2026-10-06

    What Is a PE Physical CO2 Foaming Metal Composite Panel Production خط? A PE physical CO2 foaming metal composite panel production line is a continuous system that injects carbon dioxide into molten polyethylene (PE), forms a lightweight foamed core sheet, and bonds th...

    View More
  • اخبار شرکت 2026-09-30

    نمای کلی پروژه: یک خط 4 میلیون متر مربعی ACP در آسیای مرکزی این خط تولید پانل کامپوزیت آلومینیومی HYFH1800 A2B13D به یک مشتری در آسیای مرکزی، یک منطقه کلیدی در امتداد کمربند و جاده، عرضه شده است. این خط برای ظرفیت سالانه طراحی شده است 4 میلیون متر مرب...

    View More